MOKYTOJAI

Visi mūsų Body Control Pilates studijos mokytojai yra sertifikuoti, tarptautinės BCP asociacijos ir EREPS nariai, puikiai išmano Body Control Pilates metodą ir žmogaus anatomiją.
Mokytojai visuomet atsižvelgs į asmeninius Jūsų lūkesčius, fizinį pasiruošimą, buvusias ar esamas traumas ir pratimus pritaikys konkrečiai Jums.
Kiekvienas mokytojas turi savitą, individualų Pilates mokymo būdą. Todėl nebijokite apsilankyti keleto mokytojų užsiėmimuose ir išsirinkti sau artimiausią.

 

ANDRIUS

Mokiausi LKKA, įgijau reabilitacijos bakalauro laipsnį. Vėliau baigiau Body Control Pilates kursus Londone. Pilates išsiskiria segmentiškumu visur. Norėdami įgyti mokyti leidžiančius sertifikatus, net mokytojai turi palaipsniui įveikti keletą kursų lygių. Turiu surinkęs visus įmanomus Pilates kilimėlo lygius,  visus reformerio lygius, Pilates kėdės, kalnelių pratimus galiu mokyti užsimerkęs. Kasmet dalyvauju didžiausiame Body Control Pilates renginyje - tobulinimosi savaitgalyje Jungtinėje Karalystėje. Naujų žinių semiuosi įvairiuose su judesiu susijusiuose seminaruose.
Didižiausia motyvacija darbe - teigiami žmonių atsiliepimai.
O kai nedirbu užsiimu orientavimosi sportu bėgte, nepraleidžiu slidinėjimo maratonų, mėgstu būti gamtoje.

Irma3.jpg

IRMA

Esu baigusi Vilniaus universitetą, turiu reabilitacijos bakalauro laipsnį, kineziterapeuto kvalifikaciją. O dabar džiaugiuosi būdama Body Control Pilates mokytoja ir mokydama būsimuosius BCP mokytojus. 

Pilates matau kaip ypatingai platų kūno treniravimo metodą, suteikiantį galimybę dirbti su įvairias fizinių gebėjimų istorijas turinčiais žmonėmis. Man, kaip mokytojai, tai padovanoja kūrybos laisvę, kiekvieną atvejį sprendžiant kaip unikalų rebusą. O platus Pilates pratimų asortimentas neleidžia nuobodžiauti nei man, nei mano klientams .

Mėgstu prisiliesti prie kitų kūno judėjimo sistemų. Ypatingai tų, kurios sieja fizinį kūną ir judesį su psichologija: šokio, judesio terapijos seminarai, joga. O geriausias būdas pailsėti ir pažinti - ilgi pasivaikščiojimai ir skaitymas.

RŪTA

Turiu sociologijos mokslų bakalauro diplomą, mokiausi Vilniaus universitete. Kiek tik save pamenu mėgau šokti, domėjausi joga, slidinėjimu, jojimu ir visokiomis kitomis sporto šakomis. Pradžioje Pilates lankiau kartą per savaitę, bet greitai pamačiau, kad einu kasdien ir negana to, noriu tuo dalintis su kitais. Taip tapau viena pirmųjų Body Control Pilates mokytojų Lietuvoje.

Pilates užsiėmimuose mane labiausiai žavi žmonės. Visi skirtingi, unikalūs ir kiekvienas įkvepiantis. Pilates man yra judesio laisvė, sąmoningumas, galimybė jausti. Apskritai mėgstu jausti tėkmę: judesio, vandens, vėjo, gamtos.
Prisipažinsiu, didžiausias ir nenugalimas mano hobis - miegoti. Dar labai mėgstu tortą, pavadinimu Napoleonas.

GINTARĖ

Vilniaus universitete baigiau lietuvių filologijos bakalauro ir edukologijos magistrantūros studijas. Tęsdama studijas Oslo universitete, pirmą kartą išgirdau apie Pilates metodą. Grįžusi į Lietuvą atėjau pas pirmąją BCP instruktorę Lietuvoje Danguolę Venslavičę. Jau po pirmųjų užsiėmimų supratau, kad šis metodas ne tik leidžia labiau pažinti ir įsiklausyti į savo kūną, bet skatina visuminį savęs pažinimą – gerėja laikysena, tvirtėja raumenys ir auga ištvermė išbūti skubiame pasaulyje. 2011 m. pradėjau studijuoti pirmuosiuose Lietuvoje organizuotuose Body Control Pilates instruktorių kursuose.

JUSTAS

Turiu kineziterapijos bakalauro laipsnį. Iki pažinties su Body Control Pilates žaidžiau futbolą, krepšinį, lankiau boksą, aštuonerius metus šokau šiuolaikinį, hiphop ir breakdance šokius, praktikavau kovos menus, jogą.. O tada atradau Pilates ir supratau, kad iki tol fiziškai buvau stiprus, bet niekada nesigilinau kaip ir kodėl mano kūnas juda. Pamažu susipažinau su savo kūnu. Išmokau su juo bendrauti, jausti padėtį erdvėje, judėti lengvai, be didelių pastangų, skausmo ir traumų. Smagu šiuo atradimu dalintis su kitais. Juk gyventi savam kūne turi būti vienas malonumas.

Mano pomėgis - sąmoningas, kupinas iššūkių judėjimas. Laisvalaikį leidžiu su šeima ir dviem savo šunimis.

GIEDRĖ

Esu baigusi Vilniaus Universiteto ekonomikos bakalauro studijas ir tarptautinio verslo ir teisės magistrą TVM. Dar 2006 m. nugaros skausmų vedama atradau pilates metodą. Nuo 2015 m. esu Body Control Pilates instruktorė, vedu mokymus būsimiems BCP mokytojams. Pilates metodas mane žavi suteikiamu poveikiu kūnui - didėja kūno sąmoningumas, atsiranda lengvumas, plastika, jėga. Pilates atpalaiduoja, padeda susikaupti ties dabarties momentu. Keičiantis kūnui, keičiasi ir vidus. Didžiausia motyvacija dirbant - žmonių atsiliepimai ir žinojimas, jog bent krisleliu galiu prisidėti prie geresnės jų gyvenimo kokybės. Esu trijų fantastiškų berniukų mama, aktyviai leidžiame laiką su šeima. Man patinka būti gamtoje, laukiu šiltojo sezono kuomet galima sodinti gėles sode. Ramiam poilsiui renkuosi knygą arba meditaciją.